Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyzhky-bohdana-kolomijchuka-gotel-velyka-prusiya-u-ivano-frankivsku/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Богдана Коломійчука «Готель «Велика Прусія» у Івано-Франківську

Презентація книжки Богдана Коломійчука «Готель «Велика Прусія» у Івано-Франківську

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Богдана Коломійчука «Готель «Велика Прусія» за участі авторки, що відбудеться 7 листопада. Початок – о 18:30.

«Готель «Велика Пруссія» — новий детективний роман Богдана Коломійчука, сповнений карколомних пригод та шпигунських таємниць.

1905 рік. Кар’єра одного з кращих слідчих Галичини, львівського комісара Адама Вістовича, йде вгору. Щоб допомогти молодшому колезі, ад’юнктові Самковському, комісар береться за нібито тривіальну справу. Однак з’ясовується, що нитки її тягнуться далеко за межі Львова і навіть за межі імперії.

Розслідування приводить Вістовича у Пруссію, де кілька впливових посадовців та підприємців об’єднуються з мафією, аби протистояти російським шпигунам. Раптом члени цього синдикату починають гинути за доволі жорстоких обставин. Вбивства стаються у Берліні, Позені та інших містах. У цій коловерті несподівано опиняється колишня дружина Вістовича, берлінська актриса Анна Каліш. Комісар береться за найнебезпечнішу справу в своєму житті.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 07.11.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Богдан Коломійчук
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 18:00 20.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%