Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyhy-maksa-volokhanya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книги Макса Волоханя

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на презентацію книги Макса Волоханя «Майже 9 мегабайт поезії», яка відбудеться 3 грудня.

Початок - о 18.00.Максим Волохань народився і живе у Дніпропетровську. За спеціальністю: інженер транспортних технологій та митник (майбутній), за станом душі: поет-ледар.

Були видання в різних часописах, в тому числі у всеукраїнському "Київській Русі", та численних у різних містах України. Переможець конкурсу живої поезії "Молоде Вино" в Дніпропетровській області, лауреат ІV премії "Смолоскипу". «Як і всі початківці, Максим намагається встигнути всюди – короткі верлібри, довгі верлібри, римовані замальовки, хіп-хопові ритми – є все. Лірика, фізика, політика, стьоб – є все. Вдалі знахідки, варті уваги думки, старі мозолі – є все. Все у книзі. Все вкупі. Все не фільтроване. Власне за це ми і любимо дебютні книги поетів.», - стронґовський.***

Адреса КМЦ «Є»:

вул. Незалежності, 31.

Вхід вільний.


Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».


«Головне, як на мене, те, що Макс Волохань дуже некепсько іронізує й ця іронія межує місцями з хорошим якісним стьобом. Час від часу трапляються тексти, які буквально з перших рядків беруть тебе в полон ? «Макс Пейн», «Карамельне небо Буенос-Айреса», «10:10»... Ось саме це, по-моєму, і є тим, завдяки чому молодий автор може розраховувати на читацькі аванси.», - Сашко Ушкалов.
03.12.2010 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку