Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-knyh-olhy-tokarchuk-vedy-svij-pluh-ponad-kistkamy-mertvykh-ta-bihuny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книг Ольги Токарчук «Веди свій плуг понад кістками мертвих» та «Бігуни»

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію книг відомої польської письменниці Ольги Токарчук «Веди свій плуг понад кістками мертвих» та «Бігуни», що відбудеться 19 вересня.



Початок – о 18:00.



Знана в усьому світі зірка польської  літератури, автор понад десяти книг прози, Ольга Токарчук представлятиме нові українські переклади своїх  книжок. Учасниками презентації також будуть: директор видавництва «Урбіно» Анатолій Івченко та Остап Сливинський, що здійснив переклад книжки «Бігуни».



Героїня роману «Веди свій плуг понад кістками мертвих» — звичайнісінька жінка, яку багато хто вважає трохи несповна розуму. Яніна Душейко, пенсіонерка, у минулому інженер, а зараз навчає дітей англійської в сільській школі й сторожує дачні будиночки. Вона захоплюється астрологією, любить тварин, а у вільний час разом із колишнім учнем перекладає вірші Вільяма Блейка. Коли в околиці починають знаходити вбитих, пані Душейко щиро намагається допомогти поліції й переконає усіх, що це тварини мстяться браконьєрам і мисливцям. Ніхто не вірить химерній пенсіонерці, уважаючи її за божевільну…



Роман видано в Польщі 2009 року. Книжка увійшла  до ТОП-10 за 2009 рік в категорії  «Бестселери польських авторів» і викликала бурхливі дискусії в  медіа-просторі.



У «Gazecie Wyborczej» його названо «одним із найлюдяніших та найоптимістичніших романів останніх років».



За свій роман «Бігуни» Ольга Токарчук 2008 року отримала найпрестижнішу літературну  нагороду Польщі – NIKE. Шість її книжок вже перекладено українською: «Гра на багатьох барабанчиках», «Мандрівка людей книги», «Правік та інші часи», «Останні історії», «Бігуни», «Веди свій плуг понад кістками мертвих».



***

Адреса КМЦ «Є»:

вул. Незалежності, 31.

Вхід вільний.


Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».
19.09.2011 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку