Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prezentatsiya-elektronnoyi-poetychnoyi-knyhy-mariyi-mykytsej-ta-yuliyi-batkilinoyi-pletyvo/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація електронної поетичної книги Марії Микицей та Юлії Баткіліної «Плетиво»

Презентація електронної поетичної книги Марії Микицей та Юлії Баткіліної «Плетиво»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію електронної поетичної книги Марії Микицей та Юлії Баткіліної «Плетиво» у рамках проекту «Схід-Захід – разом», яка відбудеться 12 листопада.

Плетиво – це розмова на трьох, це подорож у незвідані електронні землі за новим досвідом, за віртувальним золотим руном! І як в кожній подорожі тут є все – пригоди і небезпеки, магія і дива, відкриття і втрати, радість і смуток, кохання і неминучість розлук, і сподіваня на нову зустріч!

Ці вірші зачарують вас з першої миті – зіткненням поетичних світів, коли дві поетки, розділені не тільки географічно у відстань понад тисячу кілометрів, а й представниці різних поетичних поколінь та літературних шкіл легко і вишукано, наче знайшли якесь чар-зілля, творять неймовірно гармонійний спільний поетичний світ, прекрасне візуальне підтвердження якому знайшла художниця Світлана Чебанова.

Проект «Схід-Захід – разом» поетки започаткували як переконливий доказ того, що Україна – єдина, що відстань – не перешкода, що діалог потрібний, можливий і прекрасний!

Марія Микицей – представниця «Станіславського феномену», авторка трьох поетичних та двох прозових книжок, лауреатка Івано-франківської міської премії ім. І. Франка (2012) в галузі літератури та журналістики за роман «Трофей на довгу пам’ять».

Юлія Баткіліна – харківська письменниця і поетка. Авторка двох прозових книг і однієї поетичної, співзасновниця літературного об'єднання п'ятьох харківських поетес «Networчі».

Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31 12.11.2017 14:00 0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 25.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%