Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/prem-yera-filmu-nastya-voloshyn-zhertva-na-pokaz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Прем'єра фільму «Настя Волошин: жертва на показ»

5 травня Культурно-мистецький центр «Є» та фестиваль «Вгору серця» запрошують Вас на прем’єру документального фільму Івана Федорича «Настя Волошин: жертва на показ», що відбуватиметься на 4 поверсі. Початок - 18.00.

У фільмі взяли участь сучасники української стигматички, а також представники науки та церкви. В реконструкції подій взяли участь актори театру ім.. М. Заньковецької. Перед показом (17 година) відбудеться прес-конференція за участі творця фільму Івана Федорича.

Історична довідка:

Відома українська стигматичка Настя Волошин народилася на Ярославщині 27 жовтня 1911 року і отримала рани Христові у червні 1935 року. Польська преса широко висвітлювала появу «віщунки з села Млини», проте після її відмови визнавати себе полькою була поміщена у психіатричну лікарню на Кульпаркові. З благословення митрополита Шептицького, згодом нею заопікувався відомий богослов о. Г.Костельник, і Настю забрали з клініки. У 24 роки вона вступила до монастиря сестер Василіанок, взявши ім’я Маріям. Після ліквідації УГКЦ була вислана до Сибіру, де пробула 7 років. Померла Н.Волошин в день пам’яті першомученика Стефана, 9 січня 1994 року в селі Шпильчино на Львівщині. До кінця днів Настя Волошин (або як її називали в народі Цьоця) не втратила своїх чисельних містичних дарів. *** Адреса КМЦ «Є»: вул. Незалежності, 31.
05.05.2010 18:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 09:00 13.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%