Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/majster-klas-zi-shvydkochytannya-ta-rozvytku-pam-yati/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майстер-клас зі швидкочитання та розвитку пам’яті

http://book-ye.com.ua/wp-content/uploads/2012/01/DSCN3771.jpg">http://book-ye.com.ua/wp-content/uploads/2012/01/DSCN3771-225x300.jpg" alt="" width="225" height="300" /> Івано-Франківськ відвідав засновник школи швидкого читання та ефективної пам’яті зі Львова – Гордій Остапович. 11 січня у Книгарні «Є» він провів майстер-клас зі швидкочитання та розвитку пам’яті.


Інтелектуальний тренер поділився секретами швидкого та ефективного засвоєння інформації з усіма охочими. А їх було чимало – понад 60 зацікавлених людей завітали, щоб покращити свої розумові здібності. «Я очікував, що буде багато людей. У Івано-Франківську дуже вдячна публіка», – заявив Гордій Остапович, і неабияк здивував аудиторію, бо запам’ятав імена всіх учасників майстер-класу після короткого знайомства з кожним.

Навчитись швидкочитанню, як вважає Гордій Остапович, людина може так само, як і їздити на велосипеді, вивчити іноземну мову тощо: «Навчитись можна будь-чому. Швидкочитання допомагає швидко засвоїти великий об’єм друкованої інформації. Але це не підходить для художніх текстів, які читаються повільно, для естетичного задоволення».

Учасники майстер-класу рахували свій темп читання, знаходили свій показник засвоєння тексту та дізналися, як у домашніх умовах збільшити швидкість читання, якість запам’ятовування та пригадування інформації. Серед методів – пошук та читання ключових слів у тексті, створення стислого плану, визначення так званої «домінанти» та підвищення власної фахової компетенції, адже «чим більш ми компетентні, тим менше нам доведеться читати, й тим швидше ми читаємо».

«А найдоступніший спосіб покращити пам’ять (і не тільки її) – вести щоденник, пригадуючи та детально фіксуючи події дня, що минув», – зазначив Гордій Остапович. Але він також застеріг дівчат від занотовування у щоденник «потоку думок».
11.01.2012 18:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%