Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/majster-klas-sekrety-plastylinu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майстер-клас «Секрети пластиліну»

Книгарня «Є» запрошує Вас на майстер-клас «Секрети пластиліну», що відбудеться 6 лютого.Початок — о 18.00.Чим зайняти дитину під час холодних зимових вечорів? Зліпіть разом з нею фігурки з пластиліну. Це захопливе, приємне і корисне заняття.

Чому саме з пластиліну? Та тому, що це дуже зручний, пластичний та м’який матеріал. Він має різні кольори і відтінки. І пластилін не прилипає до рук.

Наші прості поради та підказки допоможуть маленьким та великим учням легко опанувати мистецтво ліплення і розвинути творчі здібності.Цього разу ми навчимося ліпити фігурку собачки.***Адреса виставкової зали Книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,

5-ий поверх.Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень». YE Bookstore has the pleasure to invite you to the master class “Secrets of Plasticine” on 6 February.Beginning at 18:00.How can you entertain your children during the bleak winter evenings? Make plasticine figurines together. This is a fascinating, fun, and useful pastime.

Why plasticine? Because it is a very convenient and pliable material, with a rich palette of colours. And it doesn’t stick to your hands.

Our easy tips will help our little and big students master the art of modelling and perfect their artistic skills.

This time around, we will make plasticine dogs.

So get your friends and come to the master class. Let’s have fun together!

***

Address:

YE Culture and Arts Centre, 4th floor

31 Nezalezhnosti Street.

Free admission.

Media partner: The Ukrainian Week
06.02.2013 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку