Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fivano-frankivsk%2Flektsiya-mova-vijny-j-vijna-mov-v-ukrayini%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Лекція  «Мова війни й війна мов в Україні»

Лекція «Мова війни й війна мов в Україні»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію «Мова війни й війна мов в Україні». Захід відбудеться 25 червня. Початок — о 18.00.

Професор Юрій Шевчук пропонує концептуальний підхід до мовної ситуації як до важливого і часто ігнорованого аспекту цивілізаційної війни між Росією й Україною. Під час події ми поговоримо і спробуємо спростити основні міфи та ідеологічні конструкти московської пропаганди в цій ділянці. Також будемо аналізувати мовну ситуацію та мовну ідеологію. Підберемося до розуміння, як саме оформлення посилання може визначати погляди суспільства події, які відбувається в країні. Розглянемо, які мовні стратегії використовуються, щоб маніпулювати громадською думкою.

Юрій Шевчук — мовознавець і політолог. Кандидат філологічних наук (германістика, Київський державний університет, 1986 р.) та маґістр політичних наук (порівняльна політологія та американський уряд, Нова школа суспільних досліджень, Нью-Йорк, 1996 р.). Лектор української мови в Колумбійському університеті. Викладав у Гарвардському та Єльському університетах. Автор популярного в Північній Америці підручника для студентів університетів "Українська для початківців". Засновник і директор Українського кіноклубу Колумбійського університету (з 2004 року), єдиного постійного форуму українського кінематографу поза межами України.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 25.06.2019 18:00
Учасники: 1
  • - професор Юрій Шевчук (США)
0
Поділитись