Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/lektsiya-ihorya-karivtsya-krishnamurti-psykhichna-revolyutsiya/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Ігоря Карівця «Крішнамурті: психічна революція»

Лекція Ігоря Карівця «Крішнамурті: психічна революція»

Книгарня «Є» та видавництво Terra Incognita запрошують на лекцію доктора філософських наук Ігоря Карівця «Крішнамурті: психічна революція», що відбудеться 24 листопада. Початок – о 16:00.

Джидду Крішнамурті (1895-1986) – один із найвідоміших мислителів ХХ ст., який багато спілкувався з людьми на актуальні теми повсякденного життя та проблеми людства (війни, конфлікти, поділи, ненависть тощо). Серед тих, хто дискутував із Крішнамурті, всесвітньо відомі імена – письменник Олдос Гакслі, фізик Девід Бом, прем’єр-міністри Індії Джавагарлал Неру та Індіра Ґанді, дослідник міфології Джозеф Кемпбел, філософ Екгарт Толле та інші. Нетиповість філософії Джидду Крішнамурті полягає у тому, що в її основі лежать мотиви як східного світовідчуття (адвайти та дхарми-вінаї – вчення Будди), так і мотиви західного раціоналізму, аналіз функціонування розуму та свідомості окремого індивіда, який шукає свободу: «Я не вимагаю від вас віри, не проголошую себе авторитетом. Мені немає чого навчати вас. Я не проголошую ні нової філософії, ні нової системи, ні нового шляху до реальності – бо жоден шлях не веде до реальності, так само, як і до істини... Ви маєте сумніватися у всьому, що людина вважає вартісним та необхідним» («Свобода від знаного»).

Ігор Карівець – доктор філософських наук, доцент кафедри філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», перекладач. У коло наукових інтересів входять проблеми соціальної онтології, постнекласичної науки, філософської антропології, дидактики філософії, філософії свідомості та аналізу повсякдення. У 2018-му році у видавництві Terra Incognita вийшла праця Крішнамурті «Свобода від знаного», яку переклав Ігор Карівець.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 24.11.2018 16:00
Учасники: 1
  • - Ігор Карівець
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%