Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/lektsiya-etalks-do-mizhnarodnoho-dnya-bezpeky-v-interneti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція #ЄTalks до Міжнародного дня безпеки в Інтернеті

Лекція #ЄTalks до Міжнародного дня безпеки в Інтернеті

Книгарня «Є» та ГО «Центр дослідження комунікації» запрошують на лекцію #ЄTalks до Міжнародного дня безпеки в інтернеті. Захід відбудеться 5 лютого. Початок – о 18.30.

День безпеки в інтернеті є міжнародною календарною подією і виник за сприянням організації Insafe, починаючи з 2004 року. Він відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Лекторами будуть:

Наталія Гошилик – директор громадської організації "Центр дослідження комунікації", кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, авторка понад 40 наукових праць з питань когнітивної лінгвістики, медіа-дискурсу, міжкультурної комунікації та еколінгвістики;

Інна Сахневич – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови ІФНТУНГ. Наукові інтереси пов’язані із дослідженням медіаосвіти, медіаосвітніх засобів і технологій, інтеграцією медіаосвіти у навчальний процес вищих закладів освіти.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 05.02.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Наталія Гошилик
  • - Інна Сахневич
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку