Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/knyzhkovyj-klub-malenka-frankivska-knyharnya-obhovorennya-knyzhky-ozrena-kebo-sarayevo-dlya-pochatki/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Книжковий клуб «Маленька франківська книгарня». Обговорення книжки Озрена Кебо «Сараєво для початківців»

Книжковий клуб «Маленька франківська книгарня». Обговорення книжки Озрена Кебо «Сараєво для початківців»

Книгарня «Є» запрошує на зустріч книжкового клубу «Маленька франківська книгарня» та обговорення книжки Озрена Кебо «Сараєво для початківців» (видавництво «Discursus»).

Перший воєнний квітень минає під знаком великого виходу. Мудрі панічно тікають. Менш мудрим навіть не відкривається розуміння тієї паніки. Місто гасне. (…) Минуло лише два тижні, відколи почали стріляти, і на той момент ніхто ще не знає, який насувається голод. Наші позиції визначились аж наприкінці квітня, коли обруч довкола міста остаточно затягнувся. Лише тоді стало зрозуміло, що буде не мир, а війна, і що це буде не справжня війна, а виснажування. Вмикаю світло та записую на аркуші імена людей, яких уже немає в Сараєві. Географія розпорошених: Заґреб, Стамбул, Варшава, Лондон. Залишилося декілька друзів на різних кінцях міста. Диявол ховається в деталях. Деталей не видно за ілюзіями. Вимикаю світло. Поринаю в темряву тривалістю в три роки.

Це досвід освоєння нового трибу життя, зшивання в ціле клаптиків колишньої топографії уродженцем Мостара, герцеговинцем Кебо, що свідомо обрав життя в Сараєві у найважчий період його новітньої історії. І саме тому має повне право написати про Сараєво саме так, як пише: зі сліпучою іронією, щирим стражданням і любов’ю, від якої стискається горло.

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 02.04.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Світлана Бреславська
  • - Василь Бабій
  • - Євген Баран
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку