Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/fotoproekt-amp-quot-vpolyuj-plastyka-amp-quot/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Фотопроект "Вполюй пластика"

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує на екологічний фотопроект “Вполюй пластика” в рамках проекту  “нові Карпати без пластикового спаму”, виставка якого відбудеться 22 грудня.

Початок - о 18.00.В Україні порівняно з розвинутими країнами, де працюють програми сортування відходів, назріли катастрофічні умови утилізації пластикового сміття. Гірські масиви Карпатського регіону  перенасичені побутовими пластиковими відходами місцевого населення і туристів,.  Основна проблема основна проблема полягає в організації їх вивозу для утилізації в призначених місцях.

Проект передбачає проведення масової творчої кампанії-оприлюднення цієї ситуації з метою активізації громадської позиції та стимуляції відповідних установ та органів влади до кооперації та дії. Одним із заходів проекту є проведення фотовиставки «Вполюй пластика», що відображає реальну драму засмічення Карпат пластиковим сміттям і провокує глядача замислитися над власною поведінкою у навколишньому середовищі. На даний час виставка вже побувала в трьох обласних центрах Західної України, що мають відношення до екологічних проблем в горах Карпатах – це Чернівці, Ужгород, Львів. На завершення проекту ця фотовиставка проходитиме в Івано-Франківську.***

Адреса КМЦ «Є»:

вул. Незалежності, 31.

Вхід вільний.


Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».
22.12.2010 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку