Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/dytyacha-subota-dytyachi-mriyi-ochyma-doroslykh-yak-dopomahaty-malechi-jty-do-mety-chytannya-knyzhky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота «Дитячі мрії очима дорослих. Як допомагати малечі йти до мети» Читання книжки «Рака така або Риба, яка співає»

Дитяча субота «Дитячі мрії очима дорослих. Як допомагати малечі йти до мети» Читання книжки «Рака така або Риба, яка співає»

Книгарня «Є» та дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» запрошують  дітей віком від 5 до 8 років та їхніх батьків на презентацію книги «Рака така або Риба, яка співає». Захід відбудеться 29  лютого. Початок – о 15:30.

Попередня реєстрація за номером 096 6218613 (Ірина).

Маленькій Рибі так сподобалося Сонце, що вона вирішила для нього заспівати. Невідомо, чи почуло спів Сонце, але про це дізналися інші мешканці ставка. Вони навперебій узялися вчити Рибу тому, що слід робити, а що не варто. Заплутатися дуже легко, коли ти маленький, а світ такий великий і різний. Чому вірити? Кого слухати? Спочатку Риба розгубилася, а тоді стала дослухатися до свого серця.

 Яна Сотник - письменниця, перекладачка-синхроністка. Її професія - допомагати людям зрозуміти одне одного. Пише казки для дітей та оповідання для дорослих, перекладає книжки. Обожнює подорожувати і привозити цікаві світлини й історії з місць, де побувала. Мріє зняти кіно за власним сценарієм. Виросла і навчалася у Харкові. Зараз живе у місті Києві, яке дуже любить.

Марія Романівна Ткачівська — українська письменниця і поетеса, викладач, науковець. Членкиня  Національної спілки письменників України від 1997 року. Лауреатка премії імені Івана Франка, премії ім. Василя Стефаника, конкурсу «Коронація слова».

Вхід вільний

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 29.02.2020 15:30
Учасники: 2
  • - Яна Сотник
  • - Марія Ткачівська — модераторка
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку