Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/dytyacha-subota-dlya-ditej-6-8-rokiv-chytannya-knyzhky-rizdvo-prykhodyt-u-krayinu-mumi-troliv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 6-8 років. Читання книжки «Різдво приходить у Країну Мумі-Тролів»

Дитяча субота для дітей 6-8 років. Читання книжки «Різдво приходить у Країну Мумі-Тролів»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 6 до 8 років та їхніх батьків на читання книжки Гаріді Алекса та Давідссон Сесілії «Різдво приходить у Країну Мумі-Тролів» («Видавництво Старого Лева») за мотивами повісті Туве Янссон та майстер-клас із створення новорічних мумі-тролів. Захід подвійний! Відбудеться 21 грудня. Початок – о 12:00 та о 14:20. Попередня реєстрація за номером 096 6218613 (Ірина).

Одного ранку в грудні урвався довгий зимовий сон родини Мумі-тролів. Світ за стінами будиночка змінився до невпізнання: щось біле й загадкове вкрило всю Долину Мумі-тролів, туди й сюди сновигали чепурулі й гемулі, обвішані подарунками й пакунками зі святковими наїдками та напитками. Усі перебували у схвильованому очікуванні чогось, що прямувало до Мумі-долини. Те загадкове Щось видавалося дуже небезпечним і називалося Різдвом. Прочитаємо історію та виготовимо новорічного мумі-троля!

Вхід вільний.

Адреса: Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31 21.12.2019 14:20
Учасники: 1
  • - Дутчак Ірина
0
Поділитись
Отримай знижку