Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ivano-frankivsk/cheskyj-chetver-pokaz-filmu-kramnytsya-na-tsentralnij-vulytsi-rezh-ya-kadar-e-klos/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

ЧЕський ЧЕтвер. Показ фільму «Крамниця на центральній вулиці» (реж. Я. Кадар, Е. Клос)

Книгарня «Є» та Чеський Центр у Києві запрошують на показ фільму «Крамниця на центральній вулиці» (реж. Ян Кадар, Елмар Клос; 1965; 128 хв.) мовою оригіналу з українськими субтитрами в рамках «ЧЕських ЧЕтвергів». Захід відбудеться 2 березня. Початок – о 18.00.

«Крамниця на центральній вулиці» (реж. Ян Кадар, Елмар Клос, 1965, 128 хв.) У середині 60-х років для країни свого походження це був переломний фільм із кількох причин – він відкрив тему жорстокого переслідування євреїв за нацизму, вперше вказав на активну участь Радянського Союзу в Голокості і, зрештою, позначив завершення епохи схематичних воєнних фресок із колективним героєм. Замість роздутого пафосу він запропонував глядачам глибоке співчуття із безсилою та старою єврейською вдовою, а головне, доленосну історію т.зв. аризатора її бідного магазинчика. Завдяки персонажеві Тона Бртека, звичайної людини, в якій перетинаються сердечна доброта, страх і прагнення мати власність, фільм стає етично важливою і понадчасовою оповіддю про свідомість, страх і трагічні наслідки моральних компромісів. Фільм отримав Оскара за найкращий іноземний фільм у 1965 році.

Адреса книгарні «Є»: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41 Вхід вільний. Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
02.03.2017 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку