Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/zustrich-z-mandrivnykom-ta-zhurnalistom-vladyslavom-yatsenkom-vidvidaty-paryzh-j-zalyshyty-joho-u-sv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Зустріч з мандрівником та журналістом Владиславом Яценком «Відвідати Париж й залишити його у своєму серці» в рамках проект  «Мандри»

Зустріч з мандрівником та журналістом Владиславом Яценком «Відвідати Париж й залишити його у своєму серці» в рамках проект «Мандри»

Книгарня «Є» запрошує всіх, хто любить подорожувати, а також нові місця та яскраві враження на розмову з журналістом та мандрівником Владиславом Яценком «Відвідати Париж й залишити його у своєму серці» в рамках проекту «Мандри». Захід відбудеться 12 вересня. Початок - о 18:30. Модерує - Надійка Вовк.

Владислав Яценко був у Парижі тричі, а частину майбутньої відпустки також готовий присвятити найромантичнішому місту в світі. Під час розмови ми дізнаємося, чим саме Париж підкорив серце мандрівника? Який характер має це місто? Що треба побачити, крім Ейфелевої вежі? Чи правда, що всі французи їдять круасани та п`ють вино? Чи дійсно француженки найстильніші жінки у Європі? Як місто сприймає туристів? І чи є справедливим відомий вислів: «побачити Париж та померти»?

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 12.09.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Владислав Яценко
  • - Надійка Вовк (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку