Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/zasidannya-chytatskoho-klubu-knyzhky-ta-inshi-nepryyemnosti-obhovorennya-knyzhky-fredrika-bakmana-mo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Засідання Читацького клубу «Книжки та інші неприємності». Обговорення книжки Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить її вибачити»

Засідання Читацького клубу «Книжки та інші неприємності». Обговорення книжки Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить її вибачити»

Перепрошуємо, але захід перенесено на квітень.


Книгарня «Є» запрошує на засідання Читацького клубу «Книжки та інші неприємності», яке буде присвячене обговоренню книжки Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить її вибачити». Зустріч проведуть Анастасія Гречнікова, Олена Юрчук, Надійка Вовк

Фредрік Бакман — шведський блогер, журналіст і письменник, книжковий дебют якого відбувся 2012 року. Його романи «Чоловік на ім’я Уве» (екранізація роману отримала Оскар у 2016 році), «Моя бабуся просить їй вибачити» та «Брітт-Марі була тут» перекладені двадцятьма п’ятьма мовами світу. Книжка «Моя бабуся просить їй вибачити» стала бестселером у США, Німеччині, Норвегії, Ісландії, Південній Кореї та Японії. Всього у світі продано вже близько двох мільйонів примірників цього роману.

Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена – якщо вважати шаленством, приміром, стояння-на-балконі-й-обстрілювання-перехожих-із-рушниці-для-пейнтболу. А ще бабуся для Ельзи найкращий – і єдиний – друг. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути «нормальним». Та коли Бабуня помирає й залишається жити лише в листах, написаних до тих, перед ким вона відчувала провину, – ось тоді й починається найбільша Ельзина пригода...

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 21.03.2020 17:00
Учасники: 3
  • - Анастасія Гречнікова
  • - Олена Юрчук
  • - Надійка Вовк
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку