Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/vorkshop-majsternya-kreatyvnoho-pysma-vid-kopirajterky-ta-avtorky-blohu-pro-pysmenstvo-violetty-kim/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Воркшоп «Майстерня креативного письма» від копірайтерки та авторки блогу про письменство Віолетти Кім

Воркшоп «Майстерня креативного письма» від копірайтерки та авторки блогу про письменство Віолетти Кім

Книгарня «Є» запрошує на воркшоп «Майстерня креативного письма» від копірайтерки та авторки блогу про письменство Віолетти Кім, що відбудеться 29 травня. Початок – о 18:30.

Привіт! Це Кім - письменниця, креативна копірайтерка і авторка блогу про письменство. Пишу з восьми років. З 2014 року заробляю комерційним текстом. Виховувала юних падаванів: авторів і контент-маркетологів. Пишу художню книгу. Люблю хумус. Мрію відкрити школу креативного письма. Блог про письменство в інстаграмі: kimletta. Недільні колонки і різношерстні тексти на медіумі - za.vynom. Питати про всяке в телеграмі: kim_letta.

Про першу майстерню креативного письма:

МАЙСТЕ́РНЯ, і, жін.

1. Підприємство для лагодження або виготовлення певних виробів; приміщення, де міститься таке підприємство. 2. Приміщення, де працює художник, скульптор і т. ін.

Майстерня креативного письма - це лекція + семінар з тексту. Ми розбираємо теорію і виконуємо письменницькі вправи. Думаємо, аналізуємо художні тексти, читаємо вголос. Але найперше - пишемо (!)

Перша майстерня креативного письма присвячена загальним письменницьким порадам. Я розкажу, чому важливо вдумливо читати книжки; навіщо насправді потрібні перші недолугі чернетки; де знайти натхнення для першої історії; та чому творчість не працює без формальних обмежень. Що ще? Візьміть улюблени нотатник і ручку - будемо багато писати. Якщо з блокнотом важко, приходьте з ноутбуком або смартфоном.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 29.05.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Віолетта Кім
0
Поділитись
Отримай знижку