Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/vidkryta-lektsiya-iryny-ihnatenko-dytynstvo-ditej-selyan-seredyny-khikh-poch-khkh-st-abo-krytychnyj-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Відкрита лекція Ірини Ігнатенко «Дитинство дітей-селян середини ХІХ – поч. ХХ ст. або критичний погляд на старі теми у галузі етнографії дитинства»

Відкрита лекція Ірини Ігнатенко «Дитинство дітей-селян середини ХІХ – поч. ХХ ст. або критичний погляд на старі теми у галузі етнографії дитинства»

Книгарня «Є» та видавництво «Інтелектуальна книга» запрошують на відкриту лекцію Ірини Ігнатенко «Дитинство дітей-селян середини ХІХ – поч. ХХ ст. або критичний погляд на старі теми у галузі етнографії дитинства».

Під час доповіді увага лекторки буде сфокусована на т.зв. «незручних темах» при дослідженні етнографії дитинства у традиційній культурі українців. Зокрема, йтиметься про недогляд, побиття, раннє залучення дітей до важкої фізичної праці, наймитування та ін. Буде зроблена спроба проаналізувати та пояснити такого роду практики; з’ясувати зміни, що відбулися в ставленні до дітей та дитинства останнім часом. Лекція присвячена перевиданню репринтної книги «Дитина у звичаях та віруваннях українського народу» Марка Грушевського та Зенона Кузелі. 

Ірина Ігнатенко  – кандидатка історичних наук, доцентка кафедри етнології  та краєзнавства КНУ імені Тараса Шевченка, етнологиня, видавчиня, письменниця. Авторка ряду книг, серед яких: «Жіноче тіло у традиційній культурі українців», «Чоловіче тіло у традиційній культурі українців», «Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців», «Етнологія для народу», «Народна медицина та магія українців» та інші.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 27.04.2018 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку