Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/svyatkova-dytyacha-subota-dlya-ditej-vikom-vid-6-rokiv-istoriya-stvorennya-odnoho-z-najvidomishykh-k/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Святкова дитяча субота для дітей віком від 6 років. Історія створення одного з найвідоміших коміксів у Франції «Щоденники Вишеньки»

Святкова дитяча субота для дітей віком від 6 років. Історія створення одного з найвідоміших коміксів у Франції «Щоденники Вишеньки»

Святкуймо День народження Книгарні «Є» усі разом!

Книгарня «Є» та дніпровське видавництво «Наша Ідея» запрошує дітей від 6 років та їхніх батьків на презентацію коміксу «Щоденник Вишеньки» та лекцію про створення одного з найвідоміших коміксів у Франції. Захід відбудеться 12 жовтня. Початок – о 13:00.

Вишенька — одинадцятирічна дівчинка, яка живе разом зі своєю мамою і мріє стати письменницею. Її улюблене заняття — спостерігати за людьми, уявляти їхнє життя та розгадувати таємниці. Однією з таких є Мік… Щонеділі цей літній чоловік іде у ліс, узявши із собою великі відра з фарбою. Що він робить там увесь день? І чому такий сумний, коли повертається увечері? Тож як справжній детектив, Вишенька має намір розкрити цю таємницю й починає своє перше розслідування…

Під час презентації поговоримо про історію створення цього коміксу, його успіху у Франції, а також про людей, завдяки яким він з’явився.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 12.10.2019 13:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%