Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/simejna-subota-dlya-ditej-vid-3-rokiv-prezentatsiya-seriyi-knyzhok-shkola-likarky-tetti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Сімейна субота для дітей від 3 років. Презентація серії книжок «Школа лікарки Тетті»

Сімейна субота для дітей від 3 років. Презентація серії книжок «Школа лікарки Тетті»

Книгарня «Є» та видавництво «Каламар» запрошує дітей віком від 3 років та їхніх батьків на презентацію серії казково-пізнавальних книжок «Школа лікарки Тетті» за участю авторки ідеї Тетяни Святенко. Захід відбудеться 22 грудня. Початок – 15:00.

Навчись сам та навчи своїх батьків! Цей заклик з певністю можна назвати гаслом серії «Школа лікарки Тетті». Другу книжку серії так само адресуємо наймолодшим читачам. І так само йдеться в ній про здорові звички. Але тепер наші герої діють в інших обставинах. Попри серйозність питань, яких торкаються творці книжки, малюк почуватиметься у звичній для нього атмосфері гри. Бавлячись та слухаючи короткі теплі оповіді, він опанує ті знання, які – без перебільшення – згодом станутьють визначальними для якості життя. Читаючи з малюком книжки серії «Школа лікарки Тетті», ви даруєте йому найцінніше: знання про те, як бути здоровим, а отже, – щасливим.

Тетяна Святенко – докторка медичних наук, професорка кафедри шкірних та венеричних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії, головна фахівчиня МОЗ України за фахом «Дерматовенерологія. Дитяча дерматовенерологія», віце-президентка Української асоціації лікарів дерматовенерологів та косметологів.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 22.12.2018 15:00
Учасники: 1
  • - Тетяна Святенко
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%