Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fdnipro%2Frozmova-z-vlasnykom-veterano-pizza-v-dnipri-andriyem-sarviroyu-chy-skladno-robyty-sotsialnyj-biznes-%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Розмова з власником Veterano Pizza в Дніпрі Андрієм Сарвірою «Чи складно робити соціальний бізнес в Україні?»

Розмова з власником Veterano Pizza в Дніпрі Андрієм Сарвірою «Чи складно робити соціальний бізнес в Україні?»

Книгарня «Є» запрошує на розмову з власником Veterano Pizza в Дніпрі Андрієм Сарвірою «Чи складно робити соціальний бізнес в Україні?», що відбудеться 8 листопада. Початок – о 18:30.

Перша концептуальна піцерія Veterano Pizza з’явилася в Києві. Повернувшись влітку 2015 року з АТО, службовець 30-ї окремої механізованої бригади ЗС України Леонід Остальцев задумався про власний бізнес й вирішив відкрити піцерію. У концепцію ресторану лягла ідея створити місце для трудової реабілітації ветеранів АТО. У Дніпрі Veterano Pizza – це франшиза, яка з’явилася у лютому 2017 році завдяки бажанню ветерана АТО з позивним «Санчес». Наразі цей заклад має багато прихильників, гарний персонал та смачну їжу, а також проводить різні активності для своїх відвідувачів. Проте є певні труднощі та проблеми, з якими доводиться працювати щодня. Як робити соціальний бізнес в Україні ми дізнаємося від власника Veterano Pizza в місті Дніпро Андрія Сарвіри.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 08.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Андрій Сарвіра
0
Поділитись