Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fdnipro%2Frozmova-z-pr-fakhivchyneyu-proektu-ukrayiner-oksanoyu-kuzemoyu%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Розмова з PR-фахівчинею проекту «Ukraїner» Оксаною Куземою

Розмова з PR-фахівчинею проекту «Ukraїner» Оксаною Куземою

Книгарня «Є» запрошує на розмову з PR-фахівчинею проекту «Ukraїner» Оксаною Куземою, яка відбудеться 24 серпня. Початок – о 18.30.

Шукаєте куди поїхати? Ваш внутрішній мандрівник прагне пригод? Приходьте на презентацію «Ukraїner» – експедиції колоритними куточками країни. Розповість про це Оксана Кузема – PR-фахівчиня проекту.

«Ukraїner» – це проект для шанувальників інтелектуальних медіа та несподіваних географічних відкриттів. Започаткований у червні 2016 року, щоб познайомити українців та іноземців з невідомою історією та культурою регіонів, показати локальних героїв та професії, що зникають, а також місця, які частіше за все не входять до путівників.

«Ukraїner» розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей та мистецтво нашої країни. У проекті залучено близько 150 волонтерів, його матеріали перекладено на 7 мов та представлено в 10 країнах.

Таке не можна пропустити! Приходьте надихнутись на мандри та відкрити знову для себе Україну.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 24.08.2018 18:30 0
Поділитись