Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/proekt-istorychnyj-fakultatyv-vidkryta-lektsiya-valeriyi-lavrenko-svoyi-chuzhi-inshi-etnichni-stereo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Проект «Історичний факультатив». Відкрита лекція Валерії Лавренко «”Свої”, “чужі”, “інші”: етнічні стереотипи часів Першої світової війни»

Проект «Історичний факультатив». Відкрита лекція Валерії Лавренко «”Свої”, “чужі”, “інші”: етнічні стереотипи часів Першої світової війни»

Книгарня «Є» та історичний факультет Дніпровського національного університету ім. О. Гончара запрошують на відкриту лекцію Валерії Лавренко «”Свої”, “чужі”, “інші”: етнічні стереотипи часів Першої світової війни», яка відбудеться 17 травня в рамках проекту «Історичний факультатив» до 100-річчя університету.

Інформаційне протистояння − це далеко не винахід ХХІ ст. Саме у роки Першої світової війни ледь чи не вперше в історії державну пропаганду було свідомо спрямовано на формування у середовищі рядових солдатів та пересічних мешканців образу ворога. Етнічні стереотипи були доведені до крайності: жабоїди-французи, макаронники-італійці, боші-німці… Ми спробуємо подивитися на світ «своїх» та «чужих» очима сірої окопної солдатської маси 1914−1918 рр.

Лавренко Валерія – кандидатка історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії ДНУ імені Олесі Гончара, член Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 17.05.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Валерія Лавренко
0
Поділитись
Отримай знижку