Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/proekt-istorychnyj-fakultatyv-3-0-open-memory-map-prezentatsiya-nimetsko-ukrayinskoho-doslidzhennya-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Проект «Історичний факультатив 3.0». «Open memory map» − презентація німецько-українського дослідження з історії невідомих жертв нацистського терору в Дніпрі

Проект «Історичний факультатив 3.0». «Open memory map» − презентація німецько-українського дослідження з історії невідомих жертв нацистського терору в Дніпрі

Книгарня «Є» запрошує на «Open memory map» − презентацію німецько-українського дослідження з історії невідомих жертв нацистського терору в Дніпрі, що відбудеться 14 травня. Початок – о 18:30.

Сиса Артур, Ткаченко Марина, Кошляк Аліна - студенти історичного факультету ДНУ імені Олесі Гончара, учасники дослідження «Open memory map».

«Open memory map» − це ініціатива німецької просвітницької організації «KONTAKTE-KONTAKTИ», результатом якої має стати інтерактивна мапа, на якій разом з доданою інформацією будуть позначені місця пам’яті нацистських злочинів в Європі. Дана онлайн платформа ставить собі за мету популяризацію історії маловідомих жертв Другої світової війни.

В межах проекту у Дніпрі з вересня 2018 року історію жертв нацистської окупації досліджує група студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Ними був зібраний багатий фактаж про долю різних категорій місцевого населення у 1941–1943 роках.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 14.05.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Сиса Артур
  • - Ткаченко Марина
  • - Кошляк Аліна
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку