Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-romanu-yuliyi-gudoshnyk-bozhe-ya-vilna-u-dnipri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» у Дніпрі

Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» у Дніпрі

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» за участю авторки, що відбудеться 3 грудня. Початок – о 18:30. Модераторка – Надійка Вовк.

Роман «Боже[Я]вільна» особливо зацікавить шанувальників тревелогів, адже це подорожній щоденник українки, яка шукаючи своє місце у світі, значно розширює не лише географію, а й збагачує власний духовно-інтелектуальний досвід. Ці пошуки ведуть її світами: від німецького гуртожитку до тайського острова, від китайського селища до американського мегаполіса, від данської столиці – до японського храму. Кожна подорож дає їй мудрих наставників і відкриває секрети щастя. Це твір про внутрішню свободу, про ненаситну жагу жити та мистецтво бути щасливим.

Юлія Гудошник – українська письменниця та мотиваційна спікерка. Випускниця подвійної магістратури з глобальних студій в Німеччині та Данії. За плечима Юлії – робота в п’яти та проекти в десяти країнах. Повернувшись в Україну, займається просуванням ідей євроінтеграції. Обличчя інформаційної кампанії України та ЄС «Сильніші Разом». Останні 5 років вивчає феномен данського щастя і проводить воркшопи з данського хюгге. Зараз очолює Українсько-Скандинавський Центр у Києві.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 03.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Юлія Гудошник
  • - Надійка Вовк (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку