Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-romanu-galyny-rys-amsterdam-kyyiv-i-trokhy-svyatoho-mykolaya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Галини Рис «Амстердам-Київ. І трохи святого Миколая»

Презентація роману Галини Рис «Амстердам-Київ. І трохи святого Миколая»

Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію роману Галини Рис «Амстердам-Київ. І трохи святого Миколая».

Ця історія розпочнеться з переплутаних в аеропорту валіз. Удома заклопотана роботою та сімейною рутиною Олена знайде в не зовсім своїй валізі чужі речі, а несміливий Марко, окрім туфель та суконь, щось значно цікавіше – незавершений рукопис про Миколая і його життя ще задовго до того, як той став казковим добродієм. Марко пообіцяє собі знайти авторку тексту та повернути загублений рукопис. І дотримає обіцянку. А далі, як це зазвичай буває, між героями з’явиться щось більше, ніж дружба. Перед нами зворушлива історія про вірність, кохання та диво, яким завжди є місце в нашому житті.

Галина Рис народилася у Львові. Отримала освіти художника-ілюстратора та літературознавця. Закінчила магістратуру у Вільному університеті Амстердама за фахом «Візуалізація літератури». Зараз здобуває ступінь кандидата наук в Університеті Тасманії в Австралії, працює над дисертацією на тему насильства в дитячій літературі. Пише прозу в стилі магічного реалізму для дорослих, підлітків і дітей. Авторка повістей «Унікальна Картоплина» і «Подорож до Котанії». У видавництві «Discursus» 2014 року вийшов її роман «Намалюй мене пташкою».

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 23.02.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Модераторка – Галина Сафроньєва
0
Поділитись
Отримай знижку