Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-svitlany-povalyayevoyi-pislya-krymu-u-dnipri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки Світлани Поваляєвої «Після Криму» у Дніпрі

Презентація поетичної збірки Світлани Поваляєвої «Після Криму» у Дніпрі

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної збірки Світални Поваляєвої «Після Криму», яка відбудеться за участю авторки.

Після семи прозових книжок та кількарічної тиші, Світлана Поваляєва вперше презентує поезію – витриману, пережиту. Збірка «Після Криму» – це глибокі і пронизливі вірші, в яких мотиви війни, плинності часу, пам'яті, батьківщини тісно переплітаються із темою любові й чуттєвості. Їх чудово доповнюють яскраві ілюстрації художниці, ілюстраторки Світлани Фесенко. «До книжки «Після Криму» увійшли вірші 2013—2017 років – тобто все починалося з сильної закоханості, з такого злету і феєрверку всіх душевних сил, коли в тобі і довкола тебе все прекрасне, довершене, бездоганне, – розповіла Світлана. – І ще ніколи в житті я стільки часу не проводила в Криму, як у 2013-му. Крим для мене – це домівка серця, і от тоді, виявляється, ми прощалися – прощалися як коханці перед війною і еміграцією. Далі почався Майдан і зробилося не до поезії. Чомусь… Не знаю, чому мені майже не писалося ані під час Майдану ані потім – про Майдан. Мабуть, через оглушливий емоційний шок, ПТРС, від якого я відтерпала всі подальші роки. І от, як не дивно, війна повертає мені здатність відчувати, переживати, повертає закоханість і любов. Тому книжка починається з нинішнього часу, з віршів про війну, і повертається до теплого кримського моря – до тих поезій, де немає навіть уявлення, що таке міна чи снайперська гвинтівка, а град – це просто крижані кульки з неба…».

Світлана Поваляєва – письменниця, журналістка. Закінчила Інститут журналістики Київського університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю журналіст-телевізійник. Працювала на національних телеканалах, радіо, у журналі «ПіК» та інтернет-газеті ForUm. Написала сім книжок прози, серед яких «Ексгумація міста», «Замість крові», «Орігамі-блюз», «Камуфляж в помаді» та інші, а також одну дитячу – «Вррум-чарівник». 2018 року випустила першу поетичну збірку «Після Криму».

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 11.04.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Світлана Поваляєва
  • - Модераторка — Вікторія Наріжна
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку