Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-kulinarnykh-knyh-pochatku-khkh-st-domashnya-kukhnya-yak-varyty-i-pechy-ta-nova-kukhnya/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація кулінарних книг початку ХХ ст. «Домашня кухня. Як варити і печи» та «Нова кухня вітамінова»

Презентація кулінарних книг початку ХХ ст. «Домашня кухня. Як варити і печи» та «Нова кухня вітамінова»

«Книгарня Є» спільно з видавництвом «Богуславкнига» запрошує на презентацію кулінарних книг початку XX ст. серії «Авторська кухня українська»: «Домашна кухня. Як варити і печи» Леонтини Лучаківської (Львів, 1910) та «Нова кухня вітамінова» Осипи Заклинської (Львів, 1928).

Що готували галицькі господині 100 років тому? Руляда з гуски, пулярда з сарделевим сосом, мортаделя, салата швайцарська, цитринова зупка, клюсочки карльсбадські, шодо мигдалеве, француські рурки з кремом, суфлєт малиновий на тісті міґдаловім, лєґуміна цитринова, суфлєт з морелів, маренґи зі сметаною, крем з мараскіно, зульц в рожі і бабочка цісарська до кави. А ще: прецлики, штанглики, струцлики, рогальчики, обарінки… «Робіть все, щоби гостеви було в нас приємно» – радила Осипа Заклинська.

Книги написані з використанням правопису, що побутував в Західній Україні на початку ХХ ст. – «Желехівки». Галицька говірка занурить вас в неповторну атмосферу старого Львова. А ще ми розкажемо про авторок видань – Леонтину Лучаківську та Осипу Заклинську, які мріяли вдосконалити українську кухню. Їх поради щодо особливостей приготування страв, культури їх подачі, секрети гостинності і товариських відносин яскраві і актуальні водночас. На презентації відбудеться акварельна автограф-сесія ілюстраторки книги «Нова кухня вітамінова» Валентини Ареп’єпої.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 02.03.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Валентина Ареп’єпа
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 23.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%