Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-knyzhky-yurka-kosmyny-kotlety-z-vedmedya-v-dnipri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Юрка Космини «Котлети з ведмедя» в Дніпрі

Презентація книжки Юрка Космини «Котлети з ведмедя» в Дніпрі

Книгарня «Є» та видавництво «Люта справа» запрошують на презентацію книжки Юрка Космини «Котлети з ведмедя». Захід відбудеться 21 лютого. Початок – о 19:00. Модератор — видавець Андрій Гончарук
Якщо ви вважаєте, що політична сатира в Україні зникла, як і хороший гумор? То ніт! Доки на наших екранах є такі програми, як «#@)₴?$0₴» або «ЧБ шоу». А все тому, що сценаристом цих програм, є поет-сатирик та журналіст Юрко Космина. 

Юрко Космина — поет-фехтувальник, сміливий і елегантний, часом різкий у своїй дотепності, часом дотепний у різкості. Він розбирається із суперником віртуозно, встромляючи вістря своїх дотепів точно й виважено, при цьому ще й посміхаючись до захопленої публіки. 

«Котлети з ведмедя» — збірка політичної сатири, у якій дісталося всім політикам та медійним персонам, які того заслужили. Крім того, це ще й підручник з найновітшої історії України. Тут ви можете побачити інфоприводи, про які лише нещодавно писали у Фейсбуці, та невмирущу мемологічно-політичну класику. Увага! Книга містить ненормативну лексику. Бажане вікове обмеження — 18+.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 21.02.2020 18:30
Учасники: 2
  • - Юрко Космина
  • - Андрій Гончарук (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку