Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-knyzhky-volodymyra-seleznova-kremlivskyj-plahiat-vid-shapky-monomakha-do-kepky-illicha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Володимира Селезньова «Кремлівський плагіат: від «шапки Мономаха» до кепки Ілліча»

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Володимира Селезньова «Кремлівський плагіат: від «шапки Мономаха» до кепки Ілліча», що відбудеться 30 листопада за участю автора. Початок – о 18.30.

У Росії дуже полюбляють говорити про її самобутність, особливість, відмінність від інших, про оригінальність російської культури. Однак насправді багато чого, від самоназви і державних символів до таких побутових речей, як самовар і мотрійка, Росією запозичене.

У книжці докладно і аргументовано розвінчується міф про самобутність і винятковість Росії, розповідається про поширені хибні думки з приводу «тисячолітніх російських брендів», що їх Кремль активно пропагує в усьому світі.

Володимир Селезньов — письменник, публіцист. Закінчив Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара. Літературною творчістю займається з 1995 року. Публікував статті на історичні та мовні теми в газетах «Собор», «Лица», «День». Автор книжок «Антропологія помилок та хибних думок», «Мовні війни: Міф про “зіпсованість” української мови».

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 30.11.2017 18:30 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку