Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fdnipro%2Fprezentatsiya-knyzhky-volodymyra-panchenka-derzhava-bilya-kerma-teoriya-i-praktyka-ukrayinskoho-ekon%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Володимира Панченка «Держава біля керма: теорія і практика українського економічного націоналізму (ХХ – поч. ХХІ ст.)»

Презентація книжки Володимира Панченка «Держава біля керма: теорія і практика українського економічного націоналізму (ХХ – поч. ХХІ ст.)»

Книгарня «Є» та ГО «Інститут суспільних досліджень» запрошують на презентацію книжки Володимира Панченка «Держава біля керма: теорія і практика українського економічного націоналізму (ХХ – поч. ХХІ ст.)» за участю автора.

Коли економічне море спокійне, а економічний корабель держави потужний, тоді управлінська верхівка може курити бамбук і навіть не триматися за кермо. У разі шторму, а судно маленьке, то тут потрібні зусилля і стернового, і капітана, і всієї команди. Хоча... Титанік напоровся на айсберг і затонув, бо були занадто впевнені в його силі і надійності.

Книга присвячена еволюції ідеї економічного націоналізму в теоретичному та практичному доробку українського націоналістичного руху. Автор проаналізував європейські та світові витоки економічного націоналізму, зокрема творчість Ф. Ліста і показав творення економічної ідеології ОУН в контексті цих ідей у роботах М. Сціборського, Л. Костаріва, Я. Моралевича. Цікавим є дослідження спроб ОУН та УПА застосувати ідеї економічного націоналізму на практиці в умовах Другої світової війни. В. Панченко довів, що у повоєнний період в діяльності «бандерівців» та «мельниківців» відбувається консервація попередніх здобутків, в той же час «двійкарі», зокрема А. Камінський, творчо доопрацювали спадщину 1920-30-х років. Після відновлення незалежності відбувся певний занепад економічного націоналізму, проте з початку 2000-х р. він активно відроджується.

Володимир Панченко – економіст, кандидат історичних наук, дослідник економічної платформи ОУН та фаховий експерт з економічних питань.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 25.04.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Володимир Панченко
0
Поділитись