Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fdnipro%2Fprezentatsiya-knyzhky-serhiya-kolosa-martynyuka-kapitan-smutok-u-dnipri%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Дніпрі

Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток» у Дніпрі

Книгарня «Є» та видавництво «Фабула» запрошують на презентацію книжки фронтмена гурту «Фіолет» Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток», що відбудеться 14 грудня за участю автора. Початок – о 18:30.

Різні світи, долі й усвідомлення, ніби нитки міфічних мойр, сплітаються у єдину історію з ліричною назвою – #КапітанСмуток.

Нічні трамвайні тріпи з казковими красунями, пилюка незвіданих шляхів автостопу, розбиті обличчя й душі, повії-філософи на автозаправках, колишні жінки, первістки, пам’ять і забуття, любов та ненависть, минуле й майбутнє, слово… мовчання, бунт і смиренність… Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, що сама – наче заново прожите життя.

За словами Мартинюка, «Капітан Смуток» – це історія, яка неодмінно повинна була увірватися в читацькі плани українців цієї осені, а тепер ще й зими).

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 14.12.2018 19:00
Учасники: 2
  • - Сергій Мартинюк
  • - Оля Василець (модераторка)
0
Поділитись