Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-knyzhky-poliny-kulakovoyi-divchyna-yaku-my-vbyly-u-dnipri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» у Дніпрі

Презентація книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» у Дніпрі

Книгарня «Є» та видавництво «Дім химер» запрошують на презентацію нової книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» який відбудеться 28 травня за участі авторки. Початок – о 18:30. Модераторка — Олена Юрчук

Про книгу

«Дівчина, яку ми вбили» — захопливий психологічний трилер, створений на основі вражаючої реальної історії. 1999 рік, Івано-Франківськ. Їх було п’ятеро хлопців-підлітків — безтурботних, зухвалих, сповнених надій на нове життя. І була вона — красуня Ліда у блакитній літній сукенці, котру жоден з них уже ніколи не забуде. Тому що провина не згорить у вогнищі, як блакитний нейлон… За сімнадцять років після Ліди вони знову зберуться разом, аби поновити шкільну дружбу й пробачити давні кривди. Знову розкладуть багаття. І та мертва дівчина, можливо, теж нічого не забуде. Адже тепер їхня черга стрибати крізь вогонь.

Про авторку

Поліна Кулакова — молода прикарпатська письменниця, яка працює в жанрі детективного трилера та горору. Життя авторки розділене навпіл: з одного боку літературна творчість, з іншого — управлінська діяльність у комерційний сфері. Її дебютний роман «Я пам’ятатиму твоє обличчя» вийшов друком 2014 року й одразу став упізнаваним книжковим «обличчям» в сучасній українській літературі. Наступна книга «Корсо» була номінована на премію «ЛітАкцент-2017» та здобула палку прихильність читачів. «Дівчина, яку ми вбили» — третій, ще більш приголомшливий роман Поліни Кулакової.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 28.05.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Поліна Кулакова
  • - Олена Юрчук (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку