Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-knyzhky-maksyma-gakha-prohulyuyuchys-pusteleyu-u-dnipri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Дніпрі

Презентація книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Дніпрі

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею», яка відбудеться 22 травня за участі автора. Початок – о 18:30. Модератор — Сергій Легеза.

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманітніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника.

Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема переходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до теракотової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 22.05.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Максим Гах
  • - Сергій Легеза (модератор)
0
Поділитись