Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-knyzhky-kyryla-tkachenka-pravi-dveri-zliva-nimetska-radykalna-livytsya-i-revolyutsiya-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Кирила Ткаченка «Праві двері зліва. Німецька радикальна лівиця і революція та війна в Україні в 2013-2018 роки» у Дніпрі

Презентація книжки Кирила Ткаченка «Праві двері зліва. Німецька радикальна лівиця і революція та війна в Україні в 2013-2018 роки» у Дніпрі

Книгарня «Є» та видавництво «Критика» запрошують на презентацію книжки Кирила Ткаченка «Праві двері зліва. Німецька радикальна лівиця і революція та війна в Україні в 2013-2018 роки» за участю автора. Захід відбудеться 6 листопада. Початок – о 18:30.

Історик Кирило Ткаченко у науковій, а водночас і публіцистичній книжці «Праві двері зліва» аналізує зміни у політичній поведінці німецьких ліворадикальних сил у зв'язку з їхнім ставленням до процесів, що їх у цьому середовищі називають «українською кризою» – Революції гідности та реакції на неї офіційної Москви, тобто анексії Криму та російсько-української війни на Донбасі. За спостереженнями дослідника, некритично прийнявши московсько-імперіалістичну візію, німецька радикальна лівиця істотно зблизила власну позицію з поглядами своїх буцімто опонентів у крайньо-правому сегменті ідеологічного спектру. Це уможливило не тільки програмові змістові перетини між ними, а й навіть спільні скоординовані політичні акції. На думку автора, цей феномен є симптомом і складником ширшої тенденції, притаманної західній радикальній лівиці загалом – мотивованого антилібералізмом геополітичного повороту, який оприявнюється в готовості солідаризуватися з будь-яким диктаторським режимом,аби тільки той позиціонував себе як антизахідний. Розглядаючи ці тенденції на конкретному прикладі лівих радикалів у Німеччині, дослідник задля увиразнення інтелектуального та подієвого контексту окреслює усталений у німецькій культурі традиційний образ України й окремо спиняється на чинниках сучасної політики історичної пам'яті, здатних завадити взаєморозумінню німецького та українського суспільств.

Про автора. Кирило Ткаченко студіював філософію в Києві (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка) та Мюнхені (Ludwig-Maximilians-Universität), нині – докторант Університету Віадрина (Франкфурт-на-Одері), готує дисертаційне дослідження, присвячене шахтарському руху на Донбасі в 1989–1993 роках. Крім численних розвідок на філософські, історичні та соціологічні теми, має у своєму творчому доробку монографію про американську пенітенціярну систему «Der Fall Mumia Abu Jamal: Rassismus, strafender Staat und die US-Gefängnisindustrie» (Münster: Unrast Verlag, 2012).

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 06.11.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Кирило Ткаченко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку