Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fdnipro%2Fprezentatsiya-knyzhky-evhena-polozhiya-5-sekund-5-dniv%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книжки Євгена Положія «5 секунд, 5 днів»

Книгарня «Є» та видавництво “Нора-Друк” запрошують на презентацію книжки Євгена Положія «5 секунд, 5 днів». Захід відбудеться 1 листопада. Початок — о 19.00. Модератор – Владислав Івченко.

П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність — такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який усе життя — у Вільних профспілках, на обох Майданах — бореться за справедливість, зрештою, коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в «Іловайський котел».

«В книзі «5 секунд, 5 днів» зроблений акцент на долі трьох людей. Це цілісний текст, роман з типовим сюжетом, тоді як«Іловайськ» складається з 16 новел, пов'язаних між собою подіями під Іловайськ і долями деяких героїв», – порівнює свою попередню і нову книги автор.

«Ця книга – багатогранна мозаїка: реальні прізвища, реальні долі і місця. Такі книги будуть читати не тільки зараз, а й через багато десятиліть».

Андрій Курков

Адрес книгарні «Є»: вул. Соборна, 44. Тел.: (054) 270 19 04.

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

01.11.2016 19:00 0
Поділитись