Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-knyzhky-evhena-lira-stepovyj-boh-u-m-dnipri/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Євгена Ліра «Степовий бог» у м.Дніпрі

Презентація книжки Євгена Ліра «Степовий бог» у м.Дніпрі

Книгарня «Є» та видавництво «Дім химер» запрошують на презентацію книжки Євгена Ліра «Степовий бог» за участю автора. Захід відбудеться 5 листопада. Початок – о 18:30. Модератор – Сергій Легеза.

Хассара — це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій — чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо? Усі відповіді — в серці Степового бога.

Євген Лір відомий українському читачеві і як автор збірки екзистенційного горору «Підземні ріки течуть», і як перекладач не менш моторошних творів — завдяки йому українською заговорили творець «Короля у Жовтому» Роберт Чемберс та Алістер Кровлі, «найжахливіша людина на світі». Мешкає у Мелітополі, пояснює цим фактом свою прив’язаність до жахів.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 05.11.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Євген Лір
  • - Сергій Легеза (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку