Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/prezentatsiya-fotovystavky-spohadiv-ochevydtsiv-trahediyi-1932-33-rokiv-golosy-z-za-okeanu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація фотовиставки спогадів очевидців трагедії 1932-33 років «Голоси з-за океану»

Презентація фотовиставки спогадів очевидців трагедії 1932-33 років «Голоси з-за океану»

Книгарня «Є» та Дніпровський національний музей імені Дмитра Яворницького запрошують на презентацію фотовиставки «Голоси з-за океану» – спільного проекту української діаспори Австралії та Національного Музею Голодомору в Києві, де представлені спогади очевидців трагедії 1932-33 рр., які волею долі опинилися в Австралії після Другої світової війни. Захід відбудеться 23 листопада. Початок – о 18:30.

Виставка «Голоси з-за океану» через фотографії та спогади, оформлені у вигляді листів, розповідає особисті історії про Голодомор 1932–1933 років двадцяти шести людей із 10-ти областей України. Після 30-х років ХХ століття очевидці емігрували до Австралії, де їх і розшукали куратори проекту — австралійки українського походження — аби зібрати свідчення та зберегти пам’ять про один із найбільших геноцидів людства.

Історія кожного героя – унікальна. Листи-спогади об’єднують голоси мешканців великих міст та сіл; людей різних суспільних прошарків, що зумовило різні досвіди виживання під час Голодомору. Обличчя цих людей назавжди задокументовані чорно-білими фотографіями. За усмішками вже австралійських літніх людей приховуються історії  українських дітей, які пережили геноцид.

Протягом зустрічі говоритимемо також про  роль діаспори, іноземних дослідників та громадських діячів у дослідженні й збереженні пам`яті про Голодомор. Подискутуємо про ініціативу громадськості в створенні меморіального музею Голодомору у Дніпрі — його необхідність, перспективи та концептуальні засади.

Романчук Дмитро — старший науковий співробітник Дніпропетровського історичного музею імені Дмитра Яворницького, куратор фотовиставки «Голоси з-за океану» в Дніпрі.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 23.11.2019 18:00
Учасники: 1
  • - Дмитро Романчук
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%