Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/pokaz-filmu-girska-zhinka-na-vijni/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ фільму «Гірська жінка: На війні»

Показ фільму «Гірська жінка: На війні»

Книгарня «Є», «Артхаус Клуб» та Державне агентство України з питань кіно в рамках фестивалю «Нове українське кіно» запрошують на показ фільму «Гірська жінка: На війні» (реж. Бенедикт Ерлінґсон, трагікомедія, 100 хв.). Мова озвучення: українська. Захід відбудеться 27 червня. Початок — о 18.30.

«Гірська жінка: На війні» (реж. Бенедикт Ерлінґсон, трагікомедія, Франція, Ісландія, Україна, 2018, 100 хв.)

Копродукційний україно-французько-ісландський трилер 2018-го року режисера Бенедикта Ерлінґссона. Фільм брав участь в конкурсній програмі «Тиждень критики» та отримав нагороду Консорціуму письменників і композиторів. «Жінку на війні» було обрано як фільм-відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбувся в Одесі з 14 по 21 липня 2018 року. У вересні 2018-го фільм було висунуто від Ісландії претендентом на 91-шу премію «Оскар» Американської кіноакадемії в номінації за найкращий фільм іноземною мовою. 

Хатла — диригентка хору, їй за п'ятдесят, однак за лаштунками тихої рутини вона веде таємне життя пристрасної захисниці екології. Коли Хатла планує свою найбільшу та найсміливішу операцію, вона отримує неочікуваного листа, який змінює все. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено, і на неї чекає маленька дівчинка з України. Оскільки Хатла готується покинути свою роль диверсанта та захисника нагір'я, щоб виконати свою мрію стати матір'ю, вона вирішує здійснити ще одну фінальну атаку, щоб завдати руйнівного удару алюмінієвій промисловості.

Показ відбувається в рамках фестивалю «Нове українське кіно», що проводить Державне агентство України з питань кіно спільно з компанією Arthouse Traffic.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 27.06.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Надія Вовк
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку