Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/pershe-zasidannya-chytatskoho-klubu-knyzhky-ta-inshi-nepryyemnosti-obhovorennya-knyzhky-elizabet-gil/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перше засідання читацького клубу «Книжки та інші неприємності». Обговорення книжки Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»

Перше засідання читацького клубу «Книжки та інші неприємності». Обговорення книжки Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»

Книгарня «Є» запрошує на перше засідання читацького клубу «Книжки та інші неприємності», яке буде присвячено обговоренню книжки  Елізабет Ґілберт «Місто дівчат» («Видавництво Старого Лева»). Учасники: Анастасія Гречнікова, Олена Юрчук, Надійка Вовк. Зустріч відбудеться 8 лютого. Початок  –  о 16:00. 

Бестселер Елізабет Ґілберт «Місто дівчат» – це інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще – історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.

Роман «Місто дівчат» починається 1940 року, коли дев’ятнадцятилітню Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки – власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні теат­ральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 08.02.2020 16:00
Учасники: 3
  • - Анастасія Гречнікова
  • - Олена Юрчук
  • - Надійка Вовк
Дивитись усі
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 18:00 21.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%