Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/perehlyad-ta-obhovorennya-filmu-anonimus/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перегляд та обговорення фільму «Анонімус»

Перегляд та обговорення фільму «Анонімус»

Книгарня «Є» та ГО «ФРІ» запрошують на перегляд та обговорення фільму «Анонімус» (реж. Роланд Еммеріх, історична драма, 131 хв.) мовою оригіналу (англійська) та літературознавчий коментар Олексія Левченка з нагоди Дня народження Вільяма Шекспіра, що відбудеться 26 квітня. Початок – о 18:30.

Олексій Левченко — кандидат філологічних наук, доцент, викладач ДНУ ім. Олеся Гончара — надасть короткий літературознавчий коментар щодо постаті Вільяма Шекспіра, суперечок щодо його авторства та фактів зображених у фільмі.

Історія замовчує, хто насправді переховувався під маскою великого Шекспіра, який залишив після себе загадкову біографію і цілу спадщину літературних шедеврів. Чи був це один геніальний поет, або під його творами могли б підписатися відразу кілька авторів - фільм намагається розкрити цю цікаву історичну загадку, яка хвилює шанувальників Шекспіра протягом багатьох століть.

Гучна історична драма рясніє картинами стародавнього Лондона, відтвореного на екрані талановитою командою декораторів і художників-постановників. Творці драми врахували до дрібниць атмосферу Шекспірівської епохи, переконливо відображену в деталях костюмів, поведінці людей і образах реальних осіб в історії Британії.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 26.04.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Дарина Мунко
  • - Олексій Левченко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку