Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/perehlyad-ta-obhovorennya-filmiv-na-temu-stanovlennya-osobystosti-vid-docudays-ua/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перегляд та обговорення фільмів на тему становлення особистості від Docudays UA

Перегляд та обговорення фільмів на тему становлення особистості від Docudays UA

Книгарня «Є» та «Гендерний клуб Дніпра» запрошують на перегляд та обговорення фільмів на тему становлення особистості від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

«Кейсі Мотте Кляйн: народження актора» (реж. Урсула Майєр, Швейцарія, Франція, 2015 р., 14 хв)
8 років. 12 років. 15 років. Тіло росте й розвивається перед об’єктивом камери, всотуючи в себе відчуття й емоції, стикаючись зі своїми власними межами і темними прихованими сторонами. Тіло, що з плином років поступається персонажеві, перетворює дитячі ігри на справжній акторський витвір. Портрет підлітка, який створив самого себе за допомогою камери.

«Абетка» (реж. Мадлі Ляене, Німеччина, 2012 р., 12 хв)
Веле – 17 років. Усе, чого вона прагне, – це навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї семирічної доньки. Навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я, після довгих років громадянської війни в Ліберії означає крок до незалежності – подалі від болісного минулого, до кращого майбутнього.

«Ґабріель повідомляє з чемпіонату світу» (реж. Ельс ван Дріль, Нідерланди, 2014 р., 17 хв)
Бразильський хлопчик Ґабріель Матос був зовсім маленьким, коли дізнався, що Світовий кубок-2014 відбуватиметься в його рідній країні. Він не здогадується, що його життя до того часу стане з ніг на голову. Аби привезти сотні тисяч уболівальників на футбольний стадіон, прокладають залізницю просто через квартал, де живе Ґабріель. Будинки зносять, родини змушені переїжджати, і навіть майданчик, на якому місцеві діти грають у футбол, скоро зникне. Для Ґабріеля усе це стає жахіттям. Хлопчик обурений нерівністю у своєму місті і викладає у свій блог відеозапис того, як бульдозери зносять його район. Стаючи журналістом, він намагається захистити свої права.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 14.04.2018 17:00
Учасники: 1
  • - Модераторка – Наталя Жебрик
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%