Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/perehlyad-i-obhovorennya-strichok-mizhnarodnoho-festyvalyu-dokumentalnoho-kino-pro-prava-lyudyny-doc/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перегляд і обговорення стрічок Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Перегляд і обговорення стрічок Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA

Книгарня «Є» та «Гендерний клуб Дніпра» запрошують на перегляд і обговорення стрічок міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

«Полум’яні голоси», (реж. Ноа Левін, Ізраїль, 2012, 14 хв)

17-річний Срулік – ізраїльтянин ефіопського походження, відторгнений системою освіти. Він працює прибиральником і пише пісні – мріє стати відомим репером. Тексти пісень його гурту «Полум‘яні голоси» – це історії про молодь із Шапіри, мікрорайону в невеликому містечку Ґадера, розповіді про їхні життя й мрії. Коли ефіопи починають виступи проти поширення расизму, Срулік трансформує свої почуття в слова пісні й стає голосом протесту.

«Точка відліку» (реж. Міхал Щесняк, Польща, 2014, 25 хв)

Анета «бунтувала по повній» у дев’ятнадцять років й опинилася у в’язниці за вбивство. Дев’ять років потому повсякденне життя приводить її зі стін в’язниці до будинку престарілих. Одна з його мешканок, Гелена, була хворою з раннього дитинства. На її думку, в молодої жінки є все, чого тільки можна бажати. Тож Гелена, чиї знання про світ обмежені «вікнами лікарень і диванами», з жадобою цікавиться життям Анети. На Анету чекає випробування… і Гелена допоможе їй.

«Нічна відьма» (реж. Елісон Клеймен, США, 2013, 4 хв)

Надєжда Попова («Надя») була 19-річною льотчицею-любителькою, коли в її двері постукала Друга світова війна. Коли нацисти у 1941 році вторглися до Радянського Союзу, Надя вступила до 558-го жіночого нічного бомбардувального полку Радянської армії, ставши однією з перших у світі жінок-бойових пілотів.

«Ромська мрія» (реж. Роман Бондарчук, Україна, 2012, 22 хв)

«Ромська мрія» – це чотири історії про мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава, Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями. Цикл «Ромська мрія» – це дослідження українськими документалістами проблем ромів Закарпатської області.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 17.02.2018 17:00
Учасники: 1
  • - Модераторка – Наталя Жебрик
0
Поділитись