Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/perehlyad-filmu-ukrayiner-the-movie-zi-subtytramy-zustrich-iz-prodyuserkoyu-filmu-oksanoyu-kuzemoyu/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перегляд фільму «Ukraїner. The Movie» зі субтитрами. Зустріч із продюсеркою фільму Оксаною Куземою

Перегляд фільму «Ukraїner. The Movie» зі субтитрами. Зустріч із продюсеркою фільму Оксаною Куземою

Книгарня «Є», проєкт «Ukraїner» та ГО «Звук тиші» запрошують на перегляд фільму «Ukraїner. The Movie» з субтитрами та зустріч з продюсеркою фільму, PR-директоркою проєкту «Ukraïner» Оксаною Куземою. Захід відбудеться 9 лютого. Початок - о 16:00.

«Ukraïner. The Movie» — повнометражний документальний фільм про один день країни від творців Ukraїner. Це історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм складається з шести історій, переплетених між собою в єдине полотно, що відображає один звичайний день України, яку творять незвичайні українці.

У той час, коли художник розмальовує покинуту хату в подільському селі, на Поліссі збирачі меду диких бджіл залазять на дерева за новою порцією меду. Тоді ж у Кам’янці-Подільському водій маршрутного таксі закінчує робочий день і вдягає форму мотобольного гравця. З атмосфери гулу та реву моторів ми потрапляємо на Бессарабію, в тихе Приморське, на маяк, де наглядач пильно вдивляється у горизонт. Далі ми опиняємося у Карпатах, де родина Кіщуків вкладає першу вовняну нитку в майбутній ліжник, а звідти — до саркофагу ЧАЕС, де сотні людей продовжують працювати щодня.

Герої фільму — мешканці різних регіонів України. Через особисту історію кожного з них ми бачимо світи, що їх оточують. Ці світи геть різні, та з них складається світ України. Цей фільм — будень всієї країни, документальна історія, яка через незнаність професій та конфлікт, закладений у кожній маленькій історії цих людей, зацікавлює широке коло глядачів, у тому числі за кордоном.

ТРЕЙЛЕР: https://youtu.be/9LJuFn4l38I

Фільм знято за підтримки Українського Культурного Фонду.

Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До роботи над проєктом залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами. Перше коло експедицій Ukraїner тривало із червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали вже понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider», документальна стрічка «Ukraїner. The Movie»./p>

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 09.02.2020 16:00
Учасники: 1
  • - Оксана Кузема
0
Поділитись

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%