Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/perehlyad-dokumentalnoho-kino-pro-prava-lyudyny-v-ramkakh-xiv-mandrivnoho-festyvalyu-docudays-ua/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Перегляд документального кіно про права людини в рамках XIV Мандрівного фестивалю Docudays UA

Книгарня «Є» та ГО «Гендерний клуб Дніпра» запрошують на перегляд документального кіно про права людини в рамках XIV Мандрівного фестивалю Docudays UA.

«Intro» (реж. Юлія Панасенко; Росія; 2016; 30 хв)

Після смерті сина Юлія наче застигла. Вона не може з цим впоратись. Але вона вірить, що зустрінеться з тим, кого колись втратила.

«Між іншим» (реж. Юлія Аппен, Микита Лиськов, Олександра Васина, Наталка Целюба; Україна; 2016; 25 хв)

Фільм складається з реальних історій українських мігранток в Європі, які розповідають, чому вирішили змінити місце проживання, які мотиви ними керували. Чи справді добре там, де нас немає? І що таке, зрештою, дім? Чотири стіни і дах над голово, чи краєвид з вікна, лавка в парку, запах весняного міста? Місце сили, що дає відчуття безпеки і комфорту, або простір, що дозволяє реалізувати творчі амбіції? Чи, може, людина, яка приймає тебе таким, якии ти є? Разом з ними, ми курсуємо туди і назад, між домом і не-домом, між минулим і сьогоденням, між Україною і не-Україною, занурюючись у їхні світогляди і перевіряючи власний.

Історія зимового саду (реж. Семен Мозговий; Україна; 2017; 20 хв)

Історія фільму базується на долі Павільону квітникарства колишнього ВДНГ та його літньої працівниці – Валентини Вороніної, – яка підтримує цей простір, вкладаючи туди своє життя, коли раптом приходять зміни. Після сорока п’яти років роботи її просять піти на пенсію. Та Вороніна не погоджується, бо вважає, що всі рослини без неї загинуть. Водночас група загадкових радіоестезистів знаходить біля входу в павільйон канал потужної позитивної енергії.

Домашні ігри (реж. Аліса Коваленко; Великобританія, Україна, Франція; 2017; 17 хв)

Фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Уся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?

У пошуках кращої долі (реж. Ганна Фішер; Німеччина; 2016; 17 хв)

Кілька випадків трудової експлуатації робітників-мігрантів із країн Східної Європи широко відомі громадськості. У цьому фільмі зображено життя трьох заробітчан. Це будівельник з Болгарії, який живе на вулицях Франкфурта, збираючи пляшки задля грошей на прожиття. Це жінка з Румунії, яка живе в кімнаті готелю разом із доньками. Щодня вона йде на пошуки роботи. І пенсіонер із Болгарії – водій вантажівки, який живе на трасі протягом чотирьох місяців, щоб підтримувати сім’ю вдома. Їхнє повсякдення позначене похмурою монотонністю та відірваністю від суспільства, але вони все одно не облишили надій на краще життя.

Телефон: (056) 732-13-92.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Дніпро, вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі) 08.12.2017 18:30 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку