Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/literaturno-fantastychnyj-klub-prezentatsiya-knyzhky-anny-kantokh-tayemnytsya-pokynutoho-monastyrya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Літературно-фантастичний клуб. Презентація книжки Анни Каньтох «Таємниця покинутого монастиря»

Літературно-фантастичний клуб. Презентація книжки Анни Каньтох «Таємниця покинутого монастиря»

Книгарня «Є» запрошує на третє засідання літературно-фантастичного клубу, в рамках якого відбудеться презентація книжки Анни Каньтох «Таємниця покинутого монастиря» (видавництво «АССА») та розмова з перекладачем Сергієм Легезою (Дніпро). Подія відбудеться 27 жовтня. Початок – о 14:00

Роман «Таємниця покинутого монастиря» в оригіналі має назву «Таємниця чортового кола» (пол. Tajemnica diabelskiego kręgu) та є лідером продажів на батьківщині авторки. Добре бути Обраним чи Обраною, коли живеш у вигаданому світі. А якщо це реальність повоєнної Польщі? І якщо ти один із тринадцяти підлітків, яких янголи зібрали в покинутому монастирі? Навіть те, що тебе покликали янголи, не дуже заспокоює. Бо щось із ними не так. І щось не так із цим покинутим монастирем, і з містечком, біля якого він розташований, і з тими підлітками... Але хтось повинен розгадати ці таємниці.

Сергій Легеза – український перекладач та письменник, кандидат історичних наук, викладач Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара. Читачу відомий перш за все перекладами серії книжок про Відьмака Анджея Сапковського, творів Яцека Дукая та Станіслава Лема.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 27.10.2018 14:00
Учасники: 1
  • - Сергій Легеза
0
Поділитись
Отримай знижку