Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fdnipro%2Flektsiya-iryny-pasko-ne-vidoma-literatura-katerynoslavske-vidlunnya-u-tvorchosti-valer-yana-pidmohyl%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Лекція Ірини Пасько «(Не)відома література: Катеринославське відлуння у творчості Валер`яна Підмогильного»

Лекція Ірини Пасько «(Не)відома література: Катеринославське відлуння у творчості Валер`яна Підмогильного»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Ірини Пасько «(Не)відома література: Катеринославське відлуння у творчості Валер`яна Підмогильного», яка відбудеться 23 травня. Початок – о 18:30.

Ірина Пасько - кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Валер`ян Підмогильний - український письменник і перекладач, один з найвизначніших прозаїків українського «розстріляного відродження», родом з Катеринославщини, де він провів своє дитинство та юність, отримував освіту. Саме тут сформувалися його базові погляди на життя, тому, й не дивно, що місто залишило помітний відбиток у його літературній діяльності.

Під час лекції говоритимемо про життя та творчість Валер’яна Підмогильного в Катеринославі й після нього, зокрема зображенню нашого міста в прозі письменника.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 23.05.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Ірина Пасько
0
Поділитись