Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/kinozustrich-z-perehlyadom-ta-obhovorennyam-filmu-chystylnyky-v-ramkakh-mandrivnoho-festyvalyu-docud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Кінозустріч з переглядом та обговоренням фільму «Чистильники» в рамках мандрівного фестивалю Docudays

Кінозустріч з переглядом та обговоренням фільму «Чистильники» в рамках мандрівного фестивалю Docudays

Книгарня «Є» та мандрівний фестиваль Docudays запрошують на перегляд фільму «Чистильники» та обговорення із залученням психологині, експертки з ненасильницької комунікації Олени Скрягіної, які відбудуться 29 жовтня. Початок – о 18:30.

Чистильники / The Cleaners, Ганс Блок, Моріц Різевік / Hans Block, Moritz Riesewieck, Бразилія, Німеччина / Brazil, Germany, 2018, 88’

Пориньте в таємничу тіньову індустрію модерації інтернет-контенту в «третьому світі». Тут ми зустрінемо п’ятьох «цифрових сміттярів», яких Кремнієва долина відібрала з тисяч людей, доручивши видаляти «невідповідний» вміст із інтернет-сторінок. Паралельно ми побачимо людей з усього світу, чиї життя докорінно змінила онлайн-цензура. Зазвичай «чистильник» щодня проглядає й оцінює тисячі складних для сприйняття зображень, від світлин із місць бойових дій до порнографії. Таке не минає безслідно для психіки. Проте за їхньою роботою стоять фундаментальні запитання: що перетворює зображення на мистецтво або пропаганду і що визначає журналістику?

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 29.10.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Ганна Жебрик
  • - Олена Скрягіна
0
Поділитись
Отримай знижку