Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/dnipro/kinozustrich-z-perehlyadom-korotkoho-metru-ta-dyskusiyeyu-v-ramkakh-mandrivnoho-kinofestyvalyu-docud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Кінозустріч з переглядом короткого метру та дискусією в рамках мандрівного кінофестивалю Docudays

Кінозустріч з переглядом короткого метру та дискусією в рамках мандрівного кінофестивалю Docudays

Книгарня «Є» та мандрівний кінофестиваль Docudays запрошують на перегляд короткого метру («Чорний суботник», «Послухай», «Біотоп», «Замок») та дискусію, які відбудуться 22 жовтня. Початок – 18:30. 

1. Чорний суботник/Black Cleaning, Пьотр Армяновський/Piotr Armianovski, Україна /Ukraine, 2019 Барикади та намети стояли на Майдані ще кілька місяців після перемоги протестувальників. Хтось наголошував, що революція не закінчена, тому центр Києва має залишатися окупованим. Інші вважали, що час працювати в регіонах і кабінетах. У серпні 2014-го муніципальні служби та колишні майданівці вийшли на суботник. Його атмосфера нагадує мені «Чорну раду» Пантелеймона Куліша.

2. Біотоп / Biotope, Пауль Шольтен / Paul Scholten, Німеччина / Germany, 2018, 11’31’’ Життя у Нойперлаху, передмісті Мюнхена, тихе та спокійне. Це безпечний район, де всі люди знайомі одне з одним. Проте нещодавно цей спокій порушила новина: скоро по сусідству житимуть біженці. Деякі мешканці бояться шуму, тому вирішують встановити звукоізоляційну стіну. «Біотоп» показує повсякденне життя мешканців Нойперлаху і справжні причини зведення цієї стіни.

3. Замок/The Castle, Тадеуш Кабіч/Tadeusz Kabicz, Польща / Poland, 2018 Шість особистостей, шість професій і шість неймовірних захоплень. Усі вони зустрічаються у чарівному Королівському замку, де працюють ці персонажі. Ми спостерігатимемо за тим, як вони виконують свої обов’язки, а також стежитимемо за їхніми неймовірними хобі. Чудова доза гумору, емпатії та абсурду.

4. Послухай/Listen, Астрід Бюссінк/Astrid Bussink, Нідерланди/The Netherlands, 2017 Іноді життя здається дуже непростим, особливо якщо ви - підліток. Не завжди вдається обговорити свої проблеми із друзями чи батьками. На щастя, дитячий телефон довіри у Нідерландах завжди вислухає. «Послухай» побудований на розмовах дітей із телефоном довіри. Телефон довіри щодня приймає дзвінки від дітей, яким немає з ким поговорити.

Вхід вільний.

Адреса: Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55 22.10.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Наталя Жебрик
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку